Zpět do obchodu

Registrace

Tantrická pečující masáž

Tantrické masáže jsou mojí velkou vášní a láskou. Mým darem je vytvářet pro ostatní bezpečný prostor, kde jsou bezpodmínečně přijati a opečováni. Můžeš se zde odpoutat od toho světa tam venku a nechat svoje tělo i duši ať jen je. Nechat se hýčkat, začít více vnímat svoje tělo a jeho potřeby a spojit se sám/a se sebou. Tantrická masáž může být relaxační i velice uvnitřňující a léčivá. A pokaždé pro tebe bude jiná. Chceš to zažít? Můžeš...stačí si to jen dovolit.

Tantrická masáž 120-150 minut

Úvodní konzultace a závěrečné sdílení 30-120 minut (dle potřeby)

 

Tantrická masáž opečuje tvoje tělo i tvoji duši.

Masáž je pomalá, pečující a dovyživí laskavý dotek.

Nejprve u čaje probereme co tě ke mě přivádí. Vědomě pojmenujeme tvůj záměr a energii, kterou potřebuješ ve svém životě podpořit.

Domluvíme se na průběhu a pravidlech masáže.

Můžeme probrat cokoli dalšího budeš chtít, potřebovat a co tě zajímá.

Následuje tantrická masáž, kde si užiješ péči a hýčkání svého těla i duše.

Různé druhy doteků zcitliví tvoje tělo a pomohou k vědomějšímu vnímání sebe sama, svého těla i pocitů, emocí.

Během masáže pro tebe vytvořím bezpečný a láskyplný prostor, kde se ti dostane absolutního přijetí, pro podporu tvé sebelásky.

Po masáži můžeš ještě chvíli v klidu ležet, rozjímat a nechat vše doznít.

Pokud chceš, můžeš ještě u čaje sdílet tvé dojmy, uvědomění nebo se zeptat na cokoli, co tě zajímá.

Po závěrečném sdílení se rozloučíme.

 

Odpovědi na časté dotazy:

Jak bude masáž probíhat?

Součástí masáže je starodávný omývací rituál horkými žínkami. K masáži je možno využít i peří a kožešinky. Následuje masáž teplým olejem. Tantrická masáž je masáží celého těla, ale vše je na předchozí domluvě. Pokud nějakou část těla nechceš do masáže zahrnout, domluvíme se na tom.

Pokud budeš při masáži cítit jakékoli emoce (smutek, zlost, radost...nebo cokoli jiného) a budeš mít potřebu je pustit ven, je to naprosto v pořádku. Někdy během masáže proběhnou různé procesy a vylezou na porvch naše vnitřní zranění. Pokud tedy budeš cítit, že se potřebuješ smát, plakat, křičet nebo cokoli jiného, buď k sobě laskavá/ý a dovol si to. Je to léčivý proces, za který ti tvoje tělo a duše budou velmi vděčné. Nebo nebudeš mít žádnou takovou potřebu a i to je v pořádku.

Masírují se i intimní partie?

Do tantrické masáže je možno zahrnout i intimní partie (tantrické učení je nevylučuje a jsou vnímány stejně přirozeně jako jakákoli jiná část těla), ale není to nutné. Vše je na předchozí domluvě. V žádném případě se však nejedná o erotickou masáž nebo masáž s tímto záměrem. Při jejich masáži zde nejde o vyvolání sexuálního vzrušení, ale o jejich zcitlivení a vědomé vnímání svých pocitů, stejně jako u jiných částí těla.

Mohu se na místě oprchovat?

V nové masérně bohužel není možnost se osprchovat. Můžeš zde ale v případě potřeby použít toaletu. Doporučuji tedy se vysprchovat doma před cestou na masáž. A po masáži se osprchuješ až také v pohodlí svého domova. Kvůli absenci možnosti sprchy je trvale snížena cena masáže (viz. níže)

Musím být při masáži nahá/ý?

Samozřejmě že nemusíš. Pokud by ses nahá/ý necítil/a dobře, můžeš si nechat spodní prádlo. Musíš ale počítat s tím, že po masáži bude celé od oleje. Vezmi si tedy s sebou prádlo na převlečení. Pokud je pro tebe nahota přirozená, prádlo si pro větší pohodlí a lepší požitek můžeš před masáží sundat.

Jaký je rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží?

Erotická masáž se narozdíl od tantrické zaměřuje na vnější podněty a sexuální vzrušení. Masér/ka je často nahý/á, klient/ka se ho/jí může dotýkat a bere ho/jí jako vnější podnět ke svému vzrušení, někdy je cílem masáže i vyvrcholení.

Tantrická masáž je naopak hluboké vnímání sebe sama, svého těla, svých pocitů a emocí. Klient/ka se uvnitřňuje, jeho/její tělo se zcitlivuje, on/ona pozoruje a učí se vnímat jeho potřeby. Také tomu, že projevit jakékoli emoce je naprosto v pořádku a pro tělo i duši velice léčivé. To lze pro začátek podpořit třeba zapojením vědomého dechu. Masér/ka masíruje oblečený/á, aby nebyla odváděna klientova/tky pozornost a není dovoleno se maséra/ky dotýkat.

 

Co se dalšího bude dít?

Po masáži si spolu můžeme ještě v klidu sednout a u čaje sdílet tvé pocity, emoce nebo cokoli jiného. Ale samozřejmě jen pokud budeš chtít a cítit, že to potřebuješ.

A poté můžeš opečovaná/ý po masáži odjet domů odpočívat nebo si jakkoli jinak užít zbytek dne.

 

 Cena 3888, 3281,-

Nebo je možné objednat a předplatit si zvýhodněný balíček tří masáží za cenu 8881,- Kč (hodnota 9843,- Kč)

 

Platba probíhá v hotovosti na místě (nebo můžeš zaplatit předem na účet, pokud je to pro tebe komfortnější).

 

Je možné si objednat delší masáž nebo konzultaci-sdílení?

Ano, samozřejmě. Pokud si chceš užít delší opečování při masáži nebo sdílení u čaje, je možné se takto za příplatek domluvit. Každá další hodina (mimo výše uvedené časové rozmezí) stojí 900,- Kč. Buď si můžeš delší masáž objednat rovnou. Nebo pokud se po domluvě se mnou rozhodneš o prodloužení na místě, doplatíš pak hotově či na účet.

 

Osobní konzultace a masáž probíhá v prostorách masérny na adrese Drahotínská 611, 331 51  Kaznějov.

 

Těším se na tebe.

Objednat nebo se na cokoli zeptat můžeš na e-mailu lucie.krondakova@meditart.cz nebo na telefonu 606 669 559.

(V době masáží a tvoření nemohu být na telefonu. Proto prosím raději zašlete SMS, e-mail nebo zprávu na messenger. Zpravidla během 24 hodin se vám ozvu zpět. Děkuji.)

 

Foto by David Kovář  https://farrierfilmproduction.cz/

 

Zpět do obchodu