Zpět do obchodu

Registrace

Osobní pečující balíček

Zahrnuje :

Osobní konzultace 30-120 minut (dle potřeby)
Tantrická pečující masáž 120-150 minut
Tvůj osobní energetický obraz - akryl na plátně 50x70 cm

Komplexní balíček mých služeb, který opečuje tvoje tělo i tvoji duši.

Nejprve u čaje probereme co tě ke mě přivádí. Vědomě pojmenujeme tvůj záměr a energii, kterou potřebuješ ve svém životě podpořit. Můžeme probrat jakékoli téma z tvého života, které budeš chtít a můžeš se zeptat na cokoli, co tě zajímá. 


Domluvíme se na průběhu a pravidlech masáže.
Následuje tantrická masáž, kde si užiješ péči a hýčkání svého těla i duše.


Během setkání pro tebe vytvořím bezpečný a láskyplný prostor, kde se ti dostane absolutního přijetí a pocítíš svoji jedinečnost.


Po masáži a závěrečném sdílení u čaje se rozloučíme.
Poté pro tebe v rozmezí 3-15 týdnů vytvořím tvůj osobní energetický obraz.


Obraz si můžeš přijet vyzvednout osobně nebo ti ho zašlu na adresu (pokud bydlíš v Plzni a blízkém okolí, můžeme se i dohodnout, že ti obraz dovezu domů já).


Odpovědi na časté dotazy:

Jak bude masáž probíhat?
Součástí masáže je starodávný omývací rituál horkými žínkami. K masáži je možno využít i peří a kožešinky. Různé druhy doteků zcitliví tvoje tělo a pomohou k vědomějšímu vnímání sebe sama. Následuje masáž teplým olejem. Tantrická masáž je masáží celého těla, ale vše je na předchozí domluvě. Pokud nějakou část těla nechceš do masáže zahrnout, domluvíme se na tom.
Pokud budeš při masáži cítit jakékoli emoce (smutek, zlost, radost...nebo cokoli jiného) a budeš mít potřebu je pustit ven, je to naprosto v pořádku. Někdy během masáže proběhnou různé procesy a vylezou na porvch naše vnitřní zranění. Pokud tedy budeš cítit, že se potřebuješ smát, plakat, křičet nebo cokoli jiného, buď k sobě laskavá/ý a dovol si to. Je to léčivý proces, za který ti tvoje tělo a duše budou velmi vděčné. Nebo nebudeš mít žádnou takovou potřebu a i to je v pořádku.

Masírují se i intimní partie?
Do tantrické masáže je možno zahrnout i intimní partie (tantrické učení je nevylučuje a jsou vnímány stejně přirozeně jako jakákoli jiná část těla), ale není to nutné. Vše je na předchozí domluvě. V žádném případě se však nejedná o erotickou masáž nebo masáž s tímto záměrem. Při jejich masáži nejde o vyvolání sexuálního vzrušení, ale o jejich zcitlivení a vědomé vnímání svých pocitů, stejně jako u jiných částí těla.

Mohu se na místě oprchovat?
Před i po masáži máš možnost využít sprchu (ať neodjíždíš domů od oleje).

Musím být při masáži nahá/ý?
Samozřejmě že nemusíš. Pokud by ses nahá/ý necítil/a dobře, můžeš si nechat spodní prádlo. Musíš ale počítat s tím, že po masáži bude celé od oleje. Vezmi si tedy s sebou prádlo na převlečení. Pokud ti ale nahota nevadí, prádlo si pro větší pohodlí a lepší požitek můžeš před masáží sundat.

Jaký je rozdíl mezi tantrickou a erotickou masáží?

Erotická masáž se narozdíl od tantrické zaměřuje na vnější podněty a sexuální vzrušení. Masér/ka je často nahý/á, klient/ka se ho/jí může dotýkat a bere ho/jí jako vnější podnět ke svému vzrušení, někdy je cílem masáže i vyvrcholení.

Tantrická masáž je naopak hluboké vnímání sebe sama, svého těla, svých pocitů a emocí. Klient/ka se uvnitřňuje, jeho/její tělo se zcitlivuje, on/ona pozoruje a učí se vnímat jeho potřeby. Také tomu, že projevit jakékoli emoce je naprosto v pořádku a pro tělo i duši velice léčivé. To lze pro začátek podpořit třeba zapojením vědomého dechu. Masér/ka masíruje oblečený/á, aby nebyla odváděna klientova/tky pozornost a není dovoleno se maséra/ky dotýkat.

Co se dalšího bude dít?
Po masáži si spolu můžeme ještě v klidu sednout a u čaje sdílet tvé pocity, emoce nebo cokoli jiného. Ale samozřejmě jen pokud budeš chtít a cítit, že to potřebuješ. Také můžeme ještě doladit tvůj záměr týkající se obrazu.
Domluvíme se na způsobu předání obrazu. Ten si můžeš vyzvednout osobně nebo ti ho zašlu na adresu (pak je doprava zahrnuta v ceně balíčku).
A poté můžeš opečovaná/ý po masáži odjet odpočívat domů a těšit se na svůj obraz.

 

Svoji sebelásku podpoříš už jen tím, že se objednáš. Dovolíš si totiž to, po čem toužíš...

 

Zvýhodněná cena balíčku je 9 888,- Kč (hodnota služeb v případě objednání zvlášť 10 776,- Kč)

Platba za celý balíček probíhá předem na účet na základě tvé objednávky a zaslání faktury.

Možnost splátek 5 x 1980,- Kč.

Před zasláním faktury a provedením platby probereme při krátkém videohovoru, který je zDARma tvoje očekávání a záměr, abychom zjistili, zda je pro tebe balíček vhodný. Poté se domluvíme na termínu.

Je možné si objednat delší masáž nebo konzultaci-sdílení?

Ano, samozřejmě. Pokud si chceš užít delší opečování při masáži nebo sdílení u čaje, je možné se takto za příplatek domluvit. Každá další půlhodina stojí 600,- Kč. Buď si můžeš delší masáž objednat rovnou. Nebo pokud se po domluvě se mnou rozhodneš o prodloužení na místě, doplatíš pak hotově.

 

Osobní konzultace a masáž probíhá v krásném pronajatém prostoru v Kostelci u Stříbra, U Meditační Zahrady 112.

Osobní předání obrazu je po předchozí domluvě možné v Kaznějově.

Těším se na tebe.

Objednat nebo se na cokoli zeptat můžeš na e-mailu lucie.krondakova@meditart.cz nebo na telefonu 606 669 559.

(V době masáží a tvoření nemohu být na telefonu. Proto prosím raději zašlete SMS, e-mail nebo zprávu na messenger. Zpravidla během 24 hodin se vám ozvu zpět. Děkuji.)

Foto by David Kovář  https://farrierfilmproduction.cz/

 

 

 

Zpět do obchodu