Zpět do obchodu

Registrace

Osobní energetické obrazy

Moje dary jasnovidění a jasnocítění mě organicky vedou ke konečné podobě obrazu, do kterého při tvorbě vkládám konkrétní energii a záměr, kterou pak obraz vyzařuje.

Ať už potřebuješ podpořit jakýkoli záměr (hojnost, podnikání, sebelásku....) nebo se chceš propojit se svou duší a využít její dary, vždy se nacítím přímo na tebe a za pomoci channelingu vytvořím obraz, který ti v tom pomůže.

 

V současné době je možné si u mě objednat dva typy obrazů - obraz s vědomým záměrem nebo obraz duše (podrobný popis níže).

 

Obraz s vědomým záměrem

Podporuje jakýkoli tvůj vědomý záměr. Jeho energie působí na tebe i prostor, ve kterém se nachází. Pokud  budeš chtít, vložím do něj, aby se tato energie a esence dotýkala všech osob v jeho blízkosti.

Záměrem může být postavení se do své síly, rozvoj tvého podnikání, finanční hojnost, sebeláska, posílení a vyrovnání archetypů (ženský-mužský), více hravosti a spontánnosti ve tvém životě nebo cokoli dalšího.

Můžeš se také rozhodnout vnést konkrétní typ záměru nebo energie do určitého prostoru (pracovna, ložnice, taneční sál...). Třeba vášeň, radost z pohybu, kreativita nebo soustředěnost a klid... 

Stačí si jen tento záměr vědomě pojmenovat (můžeme doladit spolu).

U tohohle typu obrazu se lze domluvit na některých detailech. Můžu do něj zakomponovat barvy nebo symboly, které na něm budeš chtít mít. Jeho konečná podoba však bude dotvořená organicky.

Nově pro tebe vytvořím i osobní podporující talisman k porodu a šestinedělí (vstupu do mateřství).

 

 

Obraz tvojí duše

Chceš vidět, jak vypadá tvoje duše a její plný potenciál, poznat její pravou podstatu a ucítit její esenci?

Tento obraz ti pomůže přijmout a propojit se se svojí duší.

Budeš moci rozvinout a plně využít své dary, v osobním životě i v podnikání.

Jeho energie tě podpoří ve tvojí autenticitě - povede tě k tomu být sám/a sebou.

Tento obraz je intimní a pouze tvůj osobní (narozdíl od obrazu s vědomý záměrem, který může působit i na ostatní osoby a celý prostor).

Je nachanellovaný a poté organicky dotvořený tak, aby vyjadřoval tvoji jedinečnost. Jeho podobu ani barvu nelze tedy předem určit.

 

 

Cena obou typů obrazů je 4 281,- Kč - velikost 50x70 cm  nebo 3 281,- Kč - velikost 40x40 cm.

Akryl na plátně.

Čekací doba na vytvoření tvého osobního energetického obrazu je 4-15 týdnů.

Platba probíhá předem na účet na základě tvé objednávky a zaslání faktury.

Před zasláním faktury a provedením platby se přes telefon či videohovor domluvíme na konkrétním typu obrazu a všech detailech přesně pro tebe.

Obraz si můžeš přijet vyzvednout osobně do Kaznějova (po předchozí domluvě) nebo ti ho zašlu na adresu. Pokud bydlíš v Plzni a blízkém okolí, můžeme se i dohodnout, že ti obraz dovezu domů já :).

Objednat si svůj obraz nebo se na cokoli zeptat můžeš na e-mailu L.krondakova@seznam.cz nebo na telefonu 606 669 559.

(V době masáží a tvoření nemohu být na telefonu. Proto prosím raději zašlete SMS, e-mail nebo zprávu na messenger. Zpravidla během 24 hodin se vám ozvu zpět. Děkuji.)


 

 

Zpět do obchodu