Zpět do obchodu

Registrace

Cyklické karty pro ženy

Pro mě a myslím, že i pro spoustu dalších žen je cykličnost opravdu velké téma. Je naprosto úžasné a důležité, kolik žen už dnes spokojeně žije v souladu se svou cykličností nebo se to učí.

Když jsem s ní já sama před pár lety začínala pracovat, neměla jsem moc zdrojů, ze kterých čerpat. Informace se ke mně dostávaly postupně od kamarádek, občas na seminářích.

Díky tomu, že se již několik let intenzivně věnuji tantře (kde sebe i klientky učím, jak vnímat a plnit potřeby svého těla, jsem postupně zjistila a vyzkoušela, co ve které fázi menstruačního cyklu nebo i ročního období ženské tělo nejvíce potřebuje.

A tak mě po čase napadlo: „Co kdybych vytvořila Cyklické karty pro ženy?“ Já sama bych kdysi byla za podobnou pomůcku na mé cyklické cestě nesmírně ráda. Pod mýma rukama tak postupně vzniklo 48 karet, které jsou rozdělené do čtyř skupin po 12-ti na každou fázi cyklu. Každá karta má na rubu podporující text-pomůcku-radu pasující k dané fázi cyklu a ukotvující afirmaci. Na líci je pak vždy jeden ze čtyř autorských obrázků kvůli snadnému přiřazení k dané fázi cyklu.

Vytvořila jsem je k podpoře vašeho každodenního osobního i pracovního života a sžívání se se svou cykličností. Můžou vám pomoci lépe si uvědomit a uspokojit vaše momentální potřeby. Zároveň využít co největší kapacitu vašeho aktuálního potenciálu (který se mění s každou fází) při co nejvyšší možné míře laskavosti sama k sobě. Být zkrátka výkonná efektivní, ale i spokojená a opečovaná zároveň.

Cyklické karty pro ženy jsou momentálně ve fázi přípravy. Jejich předprodej by měl být zahájen v posledním čtvrtletí roku 2021.

Pokud chcete být přednostně informováni o zahájení předprodeje, zanechte prosím vzkaz a váš e-mail ve formuláři níže nebo napište na email lucie.krondakova@meditart.cz

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu